Střešní box Packline NX 195 objem 380l

Kód produktu: amx-844b

Střešní box Packline NX 195 objem  380l

Vnější rozměry
Délka (cm) 195 
Šířka (cm) 78 
Výška (cm) 38 
Kapacita
Objem (litrů) 380 
Upevnění rychloupínací čelisťový systém izi2connect  / do T- drážky izi2fit 
Nosnost (kg) 75 
Barva Piano Black 
Hmotnost 19 kg
Materiál ABS 
Upevňovací popruhy ano 
Otevírání zezadu Lift-Off 

Série boxů NX je nejnovějším designovým kouskem od firmy PACKLINE – největšího norského výrobce střešních boxů (od r. 1970).

Design

Packline NX 195 je určitě jeden z nejkrásnějších boxů na trhu. Moderní elegantní tvar dokonale ladí s liniemi vozidla. Víko dosedá přesně na spodek boxu, bez přesahu typického pro všechny střešní boxy, vytváří tak velmi pěknou, kompaktní, bezhranou konstrukci.

Na povrchovou úpravu Packline NX 195 je použita vysoce lesklá černá barva (piano black), kterou nelze přehlédnout. Decentně zapracované logo navzdory své velikosti nepůsobí rušivě, spíše naopak – atraktivně. Toto provedení dodává boxu a zároveň také automobilu nádech luxusu a elegance.

Otevírání

Packline NX 195 určitě zaujme otevíracím mechanizmem Lift-Off. Na rozdíl od standardu se box neotevírá ze strany, ale zdvihá se celé víko zezadu. Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu.

Box zavřete jednoduchým zatlačením na přední část víka boxu. Lift-off mechanizmus sám zabezpečí dosednutí víka boxu na své místo. Tato konstrukce zároveň znemožňuje náhodné otevření boxu během jízdy a to i v případě, kdyby nebyl dobře uzavřený.

Bezpečnost

Packline NX 195 má zesílenou přední část s vyvýšenou hranou, která zabrání vyklouznutí lyží z boxu při kolizních situacích. Střešní box splňuje normy City Crash.

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.

Upínací systém

Boxy Packline NX je možné uchytit k střešním nosičům rychloupínacím čelisťovým systémem izi2connect, který je kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu. Na požádání Vám můžeme tento systém zaměnit za systém upevnění do T drážky izi2fit.

 

 

 

 

 

Výrobce: AMX Dostupnost: Na objednávku Akční nabídka
vaše cena
18 293,- Kč / ks 22 135,- Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
Tuning shop, autodoplňky, autokosmetika
seo webdesign eStudio