Hledat

Autošampon s voskem 1000 ml

Skladem
Kód
546a
Zobrazení: 5

Při objednávce do 11:00 hod odešleme ještě dnes.

88 Kč 73 Kč

Autošampon s voskem 1000 ml.

Vlastnosti: Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů. Obsahuje směs přírodních a syntetických vosků které zajistí ošetřeným plochám vysoký lesk, ochranu a navrací původní barvy. Ideální přípravek po celý rok.

Návod na použití: Láhev před použitím důkladně protřepejte! Tři až pět uzávěrů autošamponu nalijte do nádoby s teplou vodou (8-10 litrů), vyzkoušejte však vlastní stupně ředění. Vytvoří se hustá pěna, která zajistí kvalitní mytí. Spláchněte prach a hrubé nečistoty, kamínky apod. z celého automobilu. Pomocí měkké houby omyjte postupně jednotlivé části. Opláchněte proudem čisté vody. Přeleštěním suchých částí přírodní nebo syntetickou jelenicí dosáhnete vysokého lesku. Pro odstranění houževnatých nečistot použijte koncentrovaný autošampon, nebo postup opakujte.

Upozornění a první pomoc: Nenanášejte na rozehřáté části vozu a nepracujte na přímém slunci. Chraňte před slunečním zářením a teplotami nad 50°C. Skladujte v originálním a nepoškozeném obalu při teplotách od + 5°C do + 25°C. Prázdnou dózu likvidujte ve sběrně nebezpečného odpadu, nebo dle pokynů platných zákonů. Po práci si ruce důkladně omyjte vodou a ošetřete vhodným krémem. Při požití nevyvolávejte zvracení. Používejte pouze k určenému použití, výrobce neručí za škody způsobené nesprávným používáním. Spotřebujte do data uvedeném na obalu. Složení: méně než 5% obsahu aniontové povrchově aktivní látky, barvivo, parfém.

Více informací
EAN8595631200704
Free ShippingNe