Hledat

Způsoby platby

Dobírka

Dobírka je nejběžněji používaná platební metoda. Doručovateli uhradíte hotově částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží. Platební metoda dobírka je možna pouze pro objednávky od hodnoty 150 Kč za vybrané zboží. Dobírka je ve všech případech zdarma a tedy zpoplatněna částkou 0 Kč. Na vybraných výdejních místech máte možnost platit hotově nebo platební kartou.

V případě nepřevzetí (nevyzvednutí) zásilky na dobírku, bude kupující v rámci smírného řešení vyzván k úhradě ušlého poštovného (Občanský zákoník § 544-545, zákon č.40/1964 Sb). V případě, že kupující neuhradí do 7 dnů od výzvy k uhrazení poštovného, bude mu účtována smluvní pokuta ve výši 200 Kč jako náhrada poštovného a administrativních nákladů spojených se zbytečným vychystáním, odesláním a opětovným příjmem zásilky (Občanský zákoník  č. 89/2012). Na tuto pokutu bude kupujícímu zaslána faktura s termínem úhrady. Pokud k proplacení této faktury nedojde, bude tato pohledávka postoupena třetí straně k vymáhání, a to včetně všech nákladů s tím spojených.

Platba kartou (Visa, Maestro, Mastercard)

Online platební metoda platba kartou (Visa, Maestro, Mastercard) slouží pro okamžité platby. Po dokončení online platby bude neprodleně zboží zákazníkovi odesláno. Platba kartou je ve všech případech zdarma a tedy zpoplatněna částkou 0 Kč.

POZOR! U objednávek do 150 Kč požadujeme vždy online platbu kartou při zvolené dopravě Česká pošta nebo kurýr WE|DO i dopravce DPD.

Převodem na účet

Bezhotovostní platební metoda převodem na účet (č.ú.:219206126/0300). Platba převodem na účet je ve všech případech zdarma a tedy zpoplatněna částkou 0 Kč.

Platební metoda převodem na účet  je možna pouze pro objednávky od hodnoty 150 Kč za vybrané zboží. Po připsání částky na účet 219206126/0300 bude neprodleně zboží zákazníkovi odesláno.

Hotově

Platební metoda platba hotově je vždy zdarma při osobním odběru na kamenné prodejně AUTOMAX v Hradci Králové.

 

Česká pošta (balík do ruky) 0 Kč Dobírka (platba pouze hotově)
Česká pošta (balík na poštu) 0 Kč Dobírka (platba hotově nebo kartou)
Česká pošta (Balíkovna)  0 Kč Dobírka (platba hotově nebo kartou)
Kurýr WE|DO dříve INTIME (balík do ruky)  0 Kč Dobírka (platba pouze hotově)
Kurýr WE|DO dříve INTIME (výdejní místa) 0 Kč Dobírka (platba pouze hotově)
Kurýr WE|DO ULOŽENKA dříve Uloženka.cz 0 Kč Dobírka (platba hotově nebo kartou)
DPD Private (balík do ruky) 0 Kč Platba kartou (platba pouze kartou)
DPD Pickup (výdejní místa) 0 Kč Platba kartou (platba pouze kartou)
Osobní odběr (prodejna AUTOMAX)  0 Kč Hotově (platba pouze hotově)

 

Balné je ve všech případech 0 Kč tedy opět zdarma.