Hledat

Výdejní místa

Pokud práce a povinnosti Vám nedovolují přizpůsobovat se času doručení kurýrem, tak doporučujeme si nechat balíček zaslat na výdejní místa (pobočky) viz níže. Na vybraných výdejních místech máte možnost platit hotově nebo platební kartou.

 

Česká pošta (Balíkovna)  POZOR!!! (dopravu lze použít u zásilek do max. rozměru 70x50x50 cm) Seznam výdejních míst
Kurýr WE|DO dříve INTIME (výdejní místa) POZOR!!! (dopravu lze použít u zásilek do max. délky 120 cm) Seznam výdejních míst
DPD Pickup (výdejní místa) POZOR!!! (dopravu lze použít u zásilek do max. délky 69 cm, váhy 14 kg) Seznam výdejních míst (Pickup, DPD boxy, Alza boxy)
Osobní odběr (prodejna AUTOMAX)    Kontakty

 

Česká pošta (Balíkovna)

Cenově nejdostupnější zásilka od České pošty. Na aktuálně 500 poštách a depech je zřízeno speciální výdejní místo označené jako Balíkovna, kde máte možnost zrychleného odbavení a garanci platby kartou. Služba nabízí možnost vyzvednout balík jen na kód bez nutnosti prokazování totožnosti. Kód je uveden v SMS a e-mailovém avízu o uložení zásilky. Pro rychlejší odbavení stačí na vyvolávacím systému zvolit tlačítko „Zrychlený výdej balíku“. Díky mobilní nebo webové aplikaci Pošta online vždy víte, kde se balík nachází.

POZOR - tato možnost výběru dopravy platí pouze pro zásilky/produkty do max. rozměru 70x50x50 cm.

 

Kurýr WE|DO (výdejní místa) dříve INTIME (výdejní místa)

Práce a povinnosti Vám nedovolují přizpůsobovat se času doručení kurýrem WE|DO? Nechte si balíček zaslat na výdejní místa (pobočky) WE|DO. Pokud jste již zvolili doručení na adresu, nevadí, přesměrujte ho na naši pobočku poblíž Vašeho bydliště nebo zaměstnání. Způsob doručení můžete změnit, buď prostřednictvím SMS nebo EMAIL avíza na zákaznickém servisu WE|DO nebo přímo po domluvě s kurýrem.

Po předání balíčku na výdejní místo obdržíte SMS a EMAIL avízo, které obsahuje PIN pro vyzvednutí a veškeré potřebné informace, včetně přesné adresy pobočky a otevírací doby. Pak už jenom tento PIN nahlásíte obsluze a uhradíte dobírku v hotovosti.

POZOR - tato možnost výběru dopravy platí pouze pro zásilky/produkty do max. délky 120 cm.

 

DPD Pickup (výdejní místa) 

Se službou DPD Pickup budete vědět na hodinu přesně, kdy zásilku můžete vyzvednout na výdejním místě (Pickup, DPD boxy, Alza boxy).  O možnoti vyzvednutí zásilky budete informování  SMSkou či e-mailem.  Zásilka je v bezpečí uschována na výdejním místě až 7 kalendářních dní. Příjemce má k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, kde můžete sledovat informace o své zásilce.

POZOR - tato možnost výběru dopravy platí pouze pro zásilky/produkty do max. délky 69 cm a váze 14 kg.

 

Osobní odběr (prodejna AUTOMAX)

Zboží je k okamžitému vyzvednutí na naší kamenné prodejně - Vladimír Svatoš - AUTOMAX, Zemědělská 1157, Hradec Králové 3, 500 03 v otevírací době pondělí - pátek od 8:00 do 16:00.

POZOR - platba možná pouze v hotovosti!!!